We liefden nog lang en gelukkig
“Liefde is een mooie vervoeging van het werkwoord leven. We liefden nog lang en gelukkig…”
Deze, en vele andere bedenkingen over het leven en de liefde, vind je terug in dit te koesteren boek vol fijngevoelige poëzie en passende intense illustraties.
Geert De Kockere verdraait woorden, haalt ze uit hun context, bouwt verrassende zinsconstructies met dubbele betekenissen, en schrijft zo korte verzen die zich telkens nestelen in het hoofd/hart/ziel van de lezer. Het lijkt wel zijn handelsmerk.
De illustraties van Nelleke Verhoeff passen daar perfect bij. Met luchtige lijnen en zachte kleuren vangt zij de liefde in emotioneel geladen prenten die de realiteit overstijgen. Zij construeert als het ware naakte lijven aan elkaar met uitvergrotingen en treffende accenten, waardoor nieuwe betekenissen en eigenzinnige interpretaties ontstaan.
Mooi en trefzeker!
Elke vers en bijpassende tekening zijn telkens zo intens, dat je ze enkel beetje bij beetje kan smaken. Dit is dus een prima boek om geregeld in te grasduinen, alleen, maar liefst met zijn tweeën.
Eric Vanthillo - april 2016
Auteur
Geert De Kockere
Illustrator
Nelleke Verhoeff
Uitgeverij
De Eenhoorn
Jaartal
2016
ISBN
9789462911765
Aantal pagina's
46
Prijs
€15,95