Veren maken de vogel
In deze fraai ogende en stevige uitgave vind je tien uitdrukkaarten om zelf evenveel modellen van vogels te maken én een boekje met fijne weetjes over die vogels, een bont allegaartje van Europese vogels die je allemaal in je eigen omgeving kan spotten.
De vogels op de uitdrukpagina’s zijn kleurrijk, aantrekkelijk en herkenbaar. Je drukt de verschillende delen met gemak uit de pagina’s en schuift ze in elkaar dank zij de handige gleufjes. Daarna kan je ze demonteren en terug in de pagina’s steken. Maar je kan ze even goed voorzien van een koordje en ze ophangen, alleen of samen als een mobiel. Pret en verwondering verzekerd voor jong en oud.
Het boekje achteraan met info en weetjes over de tien vogels is helder en rijkelijk voorzien van kleurrijke illustraties. Je kijkt en leest en komt heel wat te weten, zowel over hun uiterlijk als over hun gedrag en hun levenswijze. Maar ook over de vogels in verhalen, mythen en legendes en verrassende weetjes over hun verschijning of hun daden doorheen de geschiedenis. Een heleboel info, netjes en overzichtelijk en aantrekkelijk gelay-out.
Een originele uitgave die vele vogelliefhebber-harten, jong en oud, sneller zal doen slaan…
Eric Vanthillo - juni 2023
Auteur
Lauren Fairgrieve
Illustrator
Kate Read
Uitgeverij
Rubinstein
Jaartal
2022
ISBN
9789047632900
Aantal pagina's
44
Prijs
€14,99
Vertaald uit
Engels
Originele titel
Birds of a Feather
Vertaler(s)
Irene Kunst