Een geheel nieuw verhaal van Carl Mops die plotseling een gezin heeft…
In een vorig verhaal van Carl Mops werd hij verliefd op Coco.
Deze keer staan zij aan de vooravond van de verhuis. Coco trekt bij hem in. Maar zij is niet blij. Integendeel. Wat is er met haar aan de hand? Carl is bezorgd. Als hij haar vindt op zolder, vertelt zij hem dat zij zwanger is. Het plezier kan niet op. Met zijn allen leven zij toe naar de geboorte van 3 allerliefste pups. En zijn er daarna af en toe kleine ongevalletjes, geen nood. Want in de grote familie die zij nu vormen is het leven altijd mooi!
Dit derde verhaal van Carl Mops, dat volgt op de voorgaande verhalen (maar dat je ook op zich kan lezen/bekijken), begint sleet te vertonen.
De prenten zijn nog steeds vertederend en sfeervol, maar het verhaal mist focus en helderheid. Alsof de makers niet konden kiezen tussen verhuizen, samenwonen of gezinsuitbreiding als centraal thema. Want ze komen allemaal aan bod, maar niet uitgewerkt en oppervlakkig.
Het verhaal springt van de ene situatie op de andere, de overgangen zijn niet duidelijk en clichés worden niet geschuwd.
Eric Vanthillo - mei 2017
Auteur
Fabiola Nonn
Lukas Weidenbach
Illustrator
Joëlle Tourlonias
Uitgeverij
Aerial Media Company
Jaartal
2017
ISBN
9789402601787
Aantal pagina's
30
Prijs
€12,50
Vertaald uit
Duits
Originele titel
Die ganz neue Geschichte von Carl Mops
Vertaler(s)
Marion Singor