De wereld van Pieter Konijn: Puzzelboek

Coverafbeelding van: De wereld van Pieter Konijn: Puzzelboek

Trefwoord(en)
puzzelen
kartonboek
weer

Genre
prentenboek

Vanaf
3 jaar

Pieter Konijn is gek op spelen in het bos. Of het nu regent, sneeuwt of stralend weer is. Samen met zijn vriendjes ontdekt hij de wereld. Kom je mee?

Meer dan honderd jaar na de geboorte van het ondeugende konijntje doet zijn pluizige voorkomen kinderharten nog steeds sneller slaan. Want zeg nu zelf, wie verliest zich niet in de prachtige prenten en ontroerende verhalen? Hoewel het fenomeen begon met één enkel verhaal zijn er ondertussen al talloze boeken, knuffels, speeltjes en zelfs een televisieserie gemaakt binnen De wereld van Pieter Konijn. Dit stevige kartonboek mét puzzels is een fijne aanvulling op de verzameling. Het is groot, stevig en interactief. De puzzels zijn geschikt voor jonge kleuters maar het boek is stevig genoeg om ook kleine broertjes en zusjes mee te laten genieten. Elke dubbele pagina vertelt de lezer iets over het weer: van een zonnige dag, over mist tot zelfs sneeuw. Wat doet Pieter op zo’n dag? Met wie speelt hij? Waar haalt hij kattenkwaad uit?
De tekst wordt opgevrolijkt met een bijhorende tekening en de paginagrote prent is omgevormd tot een puzzel met 12 stukjes. Kenners zullen in de illustraties heel wat bekenden ontdekken waaronder Pieters zusjes Flopsie, Mopsie en Wipstaart, zijn neefje Benjamin Wollepluis, Eekhoorn Hakketak en Jeremias Hengelaar. Het boek is afgewerkt met een lintje dat in kleur overeenkomt met de rug wat het geheel bijzonder verzorgd en mooi maakt.
Het Pieter Konijn Puzzelboek is een prachtig geschenkboek voor kleine puzzelaars.

Mathilde Lemm - november 2024

Zoek op bib.be

Auteur
Beatrix Potter

Illustrator
Beatrix Potter

Uitgeverij
Ploegsma   


Jaartal
2024

ISBN
9789021685533

Aantal pagina's
10


Vertaald uit
Engels

Originele titel
Peter Rabbit - Jigsaw Book

Vertaler(s)
J.P. de Keizer