Zoekresultaten:

  Coverafbeelding van: Het land van de grote woordfabriek

Het land van de grote woordfabriek

Deze gevoelige parel verdient het om heruitgegeven te worden, voor de prachtige, dromerige prenten en voor de poëtische en zuinige tekst.

Vanaf 5 jaar

Meer lezen
  Coverafbeelding van: Kletskuiken

Kletskuiken

Een vrolijk en vertederend voorleesverhaal voor kletskousen en hun familie

Vanaf 3 jaar

Meer lezen
  Coverafbeelding van: Klankenboekje

Klankenboekje

Een aantrekkelijk boekje boordevol kant en klare en goed onderbouwde spreekoefeningen voor kinderen vanaf 8 jaar.

Vanaf 8 jaar

Meer lezen
  Coverafbeelding van: Woordenwolken

Woordenwolken

Een doordacht en fijnzinnig prentenboek voor iedereen en een echte hulp voor wie te maken heeft met selectief mutisme of praatangst.

Vanaf 6 jaar

Meer lezen
  Coverafbeelding van: Billie zoekt zijn lievelingsdingen

Billie zoekt zijn lievelingsdingen

Billy is een kleuter die weet wat hij wil in het leven. Fantasie, plezier en levenslust beheersen zijn leven.

Vanaf 3 jaar

Meer lezen
  Coverafbeelding van: Het land van de grote woordfabriek

Het land van de grote woordfabriek

Deze parel, voor zowel tekst als prenten en nog meer voor de congruentie van beiden, verdient deze heruitgave in het klein.

Vanaf 5 jaar

Meer lezen
aanrader Coverafbeelding van: Het land van de grote woordfabriek (vertelplaten)

Het land van de grote woordfabriek (vertelplaten)

De Eenhoorn verwerkte heel wat van hun prentenboeken tot vertelplaten. Dit prachtige verhaal is nu dus ook verkrijgbaar als kamishibai.

Vanaf 5 jaar

Meer lezen